Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

Nasz zespół tworzą osoby, które w pracy kierują się wiedzą, zrozumieniem potrzeb dzieci, przyjaznym nastawieniem. To grupa wykształconych, doświadczonych i zaangażowanych ludzi, dla których miarą sukcesu jest samodzielny i szczęśliwy Maluch oraz jego zadowolony Rodzic.

mgr Laura Kurek – Dyrektor Centrum Rozwoju Dziecka Kolorowe Skrzaty

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ukończyła studia na Wydziale Pedagogicznym Kujawsko Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując we wrocławskich żłobkach i przedszkolach. Pełna pasji, energii, optymizmu i miłości do dzieci. Prywatnie mama 3 letniego Kacperka. W swojej pracy stara się, aby dziecko było szczęśliwe i czuło się dobrze w miejscu, w którym przebywa, gdyż – jak mówił Janusz Korczak – ” Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Joanna Liczkowska – asystenka dyrektora, wychowawca grupy żłobkowej „Żółte Skrzaty”

Swoją wiedzę poszerza studiując Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną na Wydziale Pedagogicznym. Jest osobą cierpliwą, kreatywną i opiekuńczą. W pracy z dziećmi stawia na ich bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego dziecka. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w placówkach z dziećmi do lat 3. W życiu stara się cieszyć z małych rzeczy i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Jako największy cel w pracy z dziećmi stawia sobie rozbudowanie ciekawości świata i poznawanie go samodzielnie. W wolnych chwilach lubi czytać książki. Jej motto to:  „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego czego się pragnie” Paulo Coelho.

Ewelina Gorazdowska – wychowawca grupy żłobkowej „Czerwone Skrzaty”

Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza na licznych kursach. Liczy się dla niej nieustanny rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.Jest osobą energiczną, pogodną i kreatywną. Praca z dziećmi jest jej pasją,która dodaje jej dodatkowej energii do działania. Prywatnie lubi spędzać wspólnie czas ze swoją rodziną oraz podróżować. Jej motto, towarzyszące każdego dnia w pracy:
„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie- naucz.
Jeśli nie wie- wytłumacz.
Jeśli nie może- pomóż.”
Janusz Korczak